Uudised

UUS!!! ZEDAN ja Bremsenbremse tootesari!

Seoses uue Saksamaa koostööpartneriga pakkume nüüd Bremsenbremse ja ZEDAN tooteid. Väga töhusad vahendid putukapeletamiseks - aga ka suurepärased lakapalsamid ja kabjahooldusvahend.   ..
Full Article

Posted: 23.05.2016
Tere tulemast HobuLove veebipoodi

HobuLove ... rohkem kui armastus!

HobuLove hobumaiustused on hoolega valitud. Vaid siis, kui meie hobused kiidavad, on HobuLove maiustused piisavalt head, et neid ka Sinu hobusele pakkuda. Iga HobuLove hobumaius on väga kvaliteetne, kontrollitud ja ei sisalda värv- ega lõhnaaineid või muud keemiat. Puhas loodus hobustele!

BALIOS - preemium hobusöödad  - kõrgeima kvaliteediga hobumüslisid tootev Baliose söödatehas asutati juba 1870. aastal. HobuLove on Eesti ametlik maaletooja.

HAAS harjade manufaktuur on HobuLove uusim koostööpartner: HAAS on Saksamaal hobualal üks tuntumaid ja traditsioonilisemaid firmasid üldse ning tegutseb aastast 1919. Ja ka meie poolt tuleb vaid kiidusönu: HAAS harjad ongi hästi läbimõeldud ja mõnusa anatoomilise kujuga ning võib kinnitada, et HAAS harjad kestavad enam-vähem igavesti.

Saksa koostööpartner ZEDAN / BREMSENBREMSE pakub eriti häid putukatõrje- ja hooldusvahendeid hobustele. Ainulaadne kahefaasiline kabjasprei on 100 % looduslik hooldusvahend ning lubab väga silmtorkavaid tulemusi.

PARISOL toodete lõpumüük!!! Kõikidele PARISOL toodetele 25 - 30 % soodustus! Kes ees, see mees.

 

logo Banner 2
Soovitame
HobuLove üllatus box S
25.00€ 15.00€
HobuLove üllatus box M
40.00€ 25.00€
HobuLove üllatus box L
50.00€ 35.00€
HobuLove üllatus box XS
17.00€ 10.00€

HobuLove

© HobuLove 2017
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág