Tere tulemast HobuLove veebipoodi

HobuLove ... rohkem kui armastus! HobuLove - suhkruvabad HobuLove maiused Eestis!

HobuLove suhkruvabad hobumaiustused on hoolega valitud. Vaid siis, kui meie hobused kiidavad, on HobuLove maiustused piisavalt head, et neid ka Sinu hobusele pakkuda. Iga HobuLove hobumaius on väga kvaliteetne, kontrollitud ja ei sisalda värv- ega lõhnaaineid või muud keemiat. Puhas loodus hobustele!

 

HAAS harjade manufaktuur on HobuLove uusim koostööpartner: HAAS on Saksamaal hobualal üks tuntumaid ja traditsioonilisemaid firmasid üldse ning tegutseb aastast 1919. Ja ka meie poolt tuleb vaid kiidusönu: HAAS harjad ongi hästi läbimõeldud ja mõnusa anatoomilise kujuga ning võib kinnitada, et HAAS harjad kestavad enam-vähem igavesti.

Eesti Vabariigi 100 a. juubeli tähistamiseks valmistas eritellimusel Saksa traditsiooniline harjamanufaktuur 100 eestipärased harjad - eksklusiivne ja ainult HobuLoves saadaval!

 

Saksa koostööpartner ZEDAN / BREMSENBREMSE pakub eriti häid putukatõrje- ja hooldusvahendeid hobustele: asjad mis toimivad!

BALIOS - preemium hobusöödad  - kõrgeima kvaliteediga hobumüslisid tootev Baliose söödamanufaktuur asutati juba 1870. aastal. HobuLove on Eesti ametlik maaletooja.

 

 

Koroona ajal oleme muidugi eriti hoolekad ja desinfitseerime käed regulaarselt. Kauba käsitlemine toimib ainult kummikinnastega ning oleme eriti valvsad. Jääge terveks!

 

 

logo Banner 2
Soovitame
Lemmik mix 3 kg
12.00€ 9.00€
Põhineb 3 arvamusel.
BremsenBremse - 750 ml sprei
30.00€ 24.00€

HobuLove

© HobuLove 2021
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág