Uudised

Alates 01.12.2016 HobuLove jõulumäng!

    Oi-oi-oi... Jõulud on tulemas ning jõuluvanal ja päkapikkudel on käed-jalad tööd täis. Ootavad ju mitte ainult lapsed oma jõulukingitusi. Küll aga juhtus midagi erakordset! Päkapikud proovisid hõõgveini! Töö tegemisest on nüüd asi kaugel, pigem on nad krutskeid täis: HobuLove internetipoes hakkasid hoopis allahindluseid tegema! Siin mingi soodustus, seal midagi odavam... Päkapikud on nii hoogsalt  ..
Full Article

Posted: 25.11.2016

Tartu Jõululaat

HobuLove osaleb oma stendiga Tartu Jõululaadal, mis toimib 02. - 04. detsembril Tartu messikeskuses! Kohtumiseni! ..
Full Article

Posted: 14.11.2016

UUS!!! ZEDAN ja Bremsenbremse tootesari!

Seoses uue Saksamaa koostööpartneriga pakkume nüüd Bremsenbremse ja ZEDAN tooteid. Väga töhusad vahendid putukapeletamiseks - aga ka suurepärased lakapalsamid ja kabjahooldusvahend.   ..
Full Article

Posted: 23.05.2016
Tere tulemast HobuLove veebipoodi

HobuLove ... rohkem kui armastus!

HobuLove hobumaiustused on hoolega valitud. Vaid siis, kui meie hobused kiidavad, on HobuLove maiustused piisavalt head, et neid ka Sinu hobusele pakkuda. Iga HobuLove hobumaius on väga kvaliteetne, kontrollitud ja ei sisalda värv- ega lõhnaaineid või muud keemiat. Puhas loodus hobustele!

BALIOS - preemium hobusöödad  - kõrgeima kvaliteediga hobumüslisid tootev Baliose söödatehas asutati juba 1870. aastal. HobuLove on Eesti ametlik maaletooja Balios's preemium söötadest ja pakub oma klientidele äärmiselt head müslit väga taskukohase hinnaga.

HAAS harjade manufaktuur on HobuLove uusim koostööpartner: HAAS on Saksamaal hobualal üks tuntumaid ja traditsioonilisemaid firmasid üldse ning tegutseb aastast 1919. Ja ka meie poolt tuleb vaid kiidusönu: HAAS harjad ongi hästi läbimõeldud ja mõnusa anatoomilise kujuga ning võib kinnitada, et HAAS harjad kestavad enam-vähem igavesti.

Uus koostööpartner ZEDAN / BREMSENBREMSE pakub eriti häid putukatõrje- ja hooldusvahendeid hobustele. Ainulaadne kahefaasiline kabjasprei on suurepärane ning 100 % looduslik hooldusvahend ning lubab väga silmtorkavaid tulemusi.

Igale tellimusele tuleb üks väike tore üllatus tasuta kaasa!

Alates 01.12. toimib jälle meie HobuLove jõulumäng - siis tasub iga päev epoes läbi astuda!

Oi-oi-oi... Jõulud on tulemas ning jõuluvanal ja päkapikkudel on käed-jalad tööd täis. Ootavad ju mitte ainult lapsed oma jõulukingitusi. Küll aga juhtus midagi erakordset! Päkapikud proovisid hõõgveini! Töö tegemisest on nüüd asi kaugel, pigem on nad krutskeid täis: HobuLove internetipoes hakkasid hoopis allahindluseid tegema! Siin mingi soodustus, seal midagi odavam... Päkapikud on nii hoogsalt tegutsemas, et mõne toote hind tuleb lausa TASUTA välja! 
 
Muidugi on jõuluvana mures ning otsib HobuLove internetipoes pahandused üles ja teeb hinnad jälle korda. Mõne allahindluse leiab kiiremini, teise alles paari päeva pärast...
Kui leiad päkapiku-soodushinnaga toote tasub see kohe kiirelt osta, et soodushind ära kasutada. Sest kes teab, kui kiiresti jõuluvana kohale jõuab ja hinna korda teeb?!
 

Mängureeglid: Tellimusele lisandub postikulud ja tasuta toode on vaid üks kord saadaval. Lisanduvad ajutiselt eriti head soodushinnad, samas tuleb aeg-ajalt jälle tasuta tooteid juurde.

 

logo Banner 2

HobuLove

© HobuLove 2016
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág