Uudised

HobuLove sünnipäev!!!

HobuLove saab 6 aastaseks! Korraldame sünnipäeva nädala! Igale tellimusele lisame ühte õnnetoojat ning igale tellimusele üle 50 Euro lisame neist kohe kolm :) Sünnipäeva soodushinnad kehtivad 31. märtsini!   ..
Full Article

Posted: 25.03.2019
Tere tulemast HobuLove veebipoodi

HobuLove ... rohkem kui armastus! HobuLove - 6 aastat suhkruvabad HobuLove maiused Eestis!

HobuLove suhkruvabad hobumaiustused on hoolega valitud. Vaid siis, kui meie hobused kiidavad, on HobuLove maiustused piisavalt head, et neid ka Sinu hobusele pakkuda. Iga HobuLove hobumaius on väga kvaliteetne, kontrollitud ja ei sisalda värv- ega lõhnaaineid või muud keemiat. Puhas loodus hobustele!

 

HAAS harjade manufaktuur on HobuLove uusim koostööpartner: HAAS on Saksamaal hobualal üks tuntumaid ja traditsioonilisemaid firmasid üldse ning tegutseb aastast 1919. Ja ka meie poolt tuleb vaid kiidusönu: HAAS harjad ongi hästi läbimõeldud ja mõnusa anatoomilise kujuga ning võib kinnitada, et HAAS harjad kestavad enam-vähem igavesti.

Eesti Vabariigi 100 a. juubeli tähistamiseks valmistas eritellimusel Saksa traditsiooniline harjamanufaktuur 100 eestipärased harjad - eksklusiivne ja ainult HobuLoves saadaval!

 

Saksa koostööpartner ZEDAN / BREMSENBREMSE pakub eriti häid putukatõrje- ja hooldusvahendeid hobustele.

BALIOS - preemium hobusöödad  - kõrgeima kvaliteediga hobumüslisid tootev Baliose söödatehas asutati juba 1870. aastal. HobuLove on Eesti ametlik maaletooja.

Classic Pärnu kutsub 23. - 25. augustil kõik hobuhuvilised, ratsafännid ja pealtvaatajad Pärnu randa - kus toimib esmaskordselt suurepärane üritus! HobuLove stend on muidugi kohal ja ootab Teid hobumaiustega, hobuteemaliste kingitustega ning hiigelsuure HAAS harjade valikuga! Kohtumiseni Pärnus!

http://www.clc.ee

 

logo Banner 2

HobuLove

© HobuLove 2019
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág