Uudised

Jõulukalender HobuLove moodi

Oi-oi-oi... Jõulud on tulemas ning jõuluvanal ja päkapikkudel on käed-jalad tööd täis. Ootavad ju mitte ainult lapsed oma jõulukingitusi. Küll aga juhtus midagi erakordset! Päkapikud proovisid hõõgveini! Töö t ..
Full Article

Posted: 30.11.2017

UUS!!! ZEDAN ja Bremsenbremse tootesari!

Seoses uue Saksamaa koostööpartneriga pakkume nüüd Bremsenbremse ja ZEDAN tooteid. Väga töhusad vahendid putukapeletamiseks - aga ka suurepärased lakapalsamid ja kabjahooldusvahend.   ..
Full Article

Posted: 23.05.2016

Söödalisandid

Söödalisandid

Sööalisandite all leiab suurepärased lisasöödad hobustele

Parisol ürdisiirup leevendab ja aitab kiiresti köhivatele ning hingamistee probleemidega hobustele - maitsev, eriti hea lõhnaga siirup sobib ka pirtsakatele hobustele ning 3 nädalane kuur võib väikest imet teha.

HobuPluss B toetab nähtavalt hobuste organismi karvavahetuse ajal, samas tugevdab märksasti kabjastruktuuri. Eriline toime on aga seedimisele: stabiliseerib seedimist ja samas aitab kaasa ka sööda muutmis ajal (nt. esimesed koplimineku päevad).

HobuPluss Fit on õuna-porgandi graanul on 100 % kuivatatud õuntest ja porganditest - ei mingi lisand. Ja on paras vitamiinipomm, samas annab kehale ekstraportsu beeta-karotiini. HobuPluss Fit sobib lihtsalt igal ajal: maitsvad graanulid saab ka klikkertrennis kasutada ja mahuvad ka suulistest mõõda.

 

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
HobuPluss õllepärm 1 kg
HobuPluss õllepärm on 80 % kuivatatud õllepärmist - 100 % looduslik, ei mingi keemiline lisand. ..
5.00€
Maksudeta: 4.17€
HobuPluss õllepärm 2,5 kg
HobuPluss õllepärm on 80 % kuivatatud õllepärmist - 100 % looduslik, ei mingi keemiline lisand. ..
12.00€
Maksudeta: 10.00€
© HobuLove 2018
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág